Наша компанія виробляє будівельні розчини вищого класу. Ми пропонуємо забудовникам різного масштабу купити бетон. Ми самостійно відбираємо сировину для виготовлення високоякісних матеріалів. У нашій компанії ви легко замовте будь-які обсяги готових сумішей в будь-який район Херсонської області.

Доставка здійснюється з використанням сучасних автобетономішалок, в яких склад не втрачає властивостей при перевезенні. Різні обсяги автобетономішалок роблять можливим доставку різних обсягів. Наш бетонний завод оснащений сучасним обладнанням, що дозволяє виробляти великі обсяги якісних сумішей швидко. Просто телефонуйте нам і замовляйте відмінні готові до роботи розчини відразу на Вашу будівельний майданчик.

Марки і класи бетонів

При проектуванні бетонних і залізобетонних конструкцій визначають необхідні характеристики бетону: клас (марку) міцності, марки морозостійкості і водонепроникності.

Бетони поділяються на класи: В1; В1, 5; В2; В2, 5; В3, 5; В5; В7, 5; В10; В12, 5; В15; В20; В25; В30; В40; В45; В50; В55; B60.

Марка бетону по морозостійкості – це максимальне число циклів змінного заморожування і відтавання, які при випробуванні витримують зразки встановлених розмірів без зниження міцності на стиск більше 5% у порівнянні з міцністю зразків, випробуваних в еквівалентному віці, а для дорожнього бетону, крім того, без утрати маси більш 5%.

Встановлені наступні марки по морозостійкості: F50, F75, F100, F150, F200, F300, F400, F500.

Марка бетону по водонепроникності – це тиск води, при якому встановлені зразки не пропускають воду в умовах стандартних випробувань.

Застосовуються такі марки бетону по водонепроникності: W2, W4 W6, W8, W10, W12.