Вимірювальний прилад Testo 435-4

Професійний вимірювальний прилад для оцінки якості повітря в приміщеннях і навколишньому середовищі, налагодженні та перевірці систем ОВК, відрізняється ефективністю вимірювального процесу. Зручний для користувача вимірювальний прилад володіє інженерним рішенням для виконання будь-якого завдання і вимірювання будь-якої швидкості потоку.
Оснащений обігріваються зондами, крильчатками і трубкою Піто.

Вибір профілів користувачів, наприклад «вимірювання в повітроводах» або «довгострокове вимір», створює велику зручність для користувача.
Новий зонд для оцінки якості повітря в приміщеннях (IAQ) вимірює параметри CO2, відносну вологість і температуру повітря. На додаток, може бути приєднаний люкс-зонд і зонд визначення рівнів комфорту для оцінки тяги. Чіткий аналіз і архівування допомагають документувати дані.

Функції вимірювання температури і вологості інтегровані в новий обігрівається зонд. Спеціальний протокол швидкості потоку професійно документує вимірювання в повітроводах. Також можливе підключення додаткових зондів температури і вологості. Дані від трьох зондів температури або вологості можуть чітко відображатися на дисплеї приладу.

Технічні характеристики

Температура зберігання -30 ... +70 °C
Робоча температура -20 ... +50 °C
Тип батареї Алкалінова магнієва, Тип АА
Ресурс батареї 200 годин
Розміри 225 x 74 x 46 мм
Матеріал корпусу ABS / ТПЕ / метал
Діапазон вимірювань -200 ... +1370 °C