Промисловий тепловізор Fluke Ti32

Тепловізор Ti32 створений для професіоналів і може використовуватися практично для будь-яких цілей: від пошуку конкретних несправностей до виявлення під час планового технічного обслуговування потенційного виходу деталей з ладу. Завдяки високій якості зображення, додатковим об'єктивам, швидкозмінним акумуляторним батареям, інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу управління та підвищеної міцності тепловізор Ti32 є ідеальним інструментом для інженерів, які знаходяться на передньому краю, робота яких вимагає високої мобільності.

Найвища якість зображення

• Завдяки приймачу випромінювання з роздільною здатністю 320×240 забезпечує високу чіткість зображень, необхідну для виявлення несправностей.
• Можливість виявлення найменших відхилень температури, що є ознаками можливої несправності, за рахунок чудової теплової чутливості (NETD).
• Автоматичне вирівнювання (корекція паралакса) візуального та інфрачервоного зображень за допомогою запатентованої технології Fluke IR-Fusion
• Для збільшення універсальності приладу і для виконання спеціальних робіт в наявності є додаткові телеоб'єктиви і ширококутні об'єктиви (легка установка в робочих умовах).

Технічні характеристики

Діапазон вимірюваних температур (не калібрується нижче -10 °C) від -20 °C до +600 °C (від -4 °F до +1112 °F)
Похибка вимірювання температури ± 2 °C або 2 % (при номінальній температурі 25°C, вибирається більше значення)
Екранна підстроювання коефіцієнта випромінювання Так
Екранна компенсація фонової температури Так
Екранна підстроювання пропускання Так