Насос вакуумний P4001E

Вакуумний агрегат P4001E фірми TREMIX використовується з метою зниження вмісту води на 20-25% в свіжоукладеному бетоні.

Фірмою Tremix розроблені технологія і обладнання по влаштуванню бетонних підлог, підстав і перекриттів, що дозволяє надати бетонним конструкціям високу якість. Створена комплексна система, основним завданням якої є ефективне зниження водоцементного відносини укладається бетонної суміші до оптимального рівня. Це досягається застосуванням комплекту обладнання для вакуумування бетону.
При вакуумуванні частина вільної води відсмоктується і процеси твердіння і набору міцності протікають так само, як і в бетонах з жорстких сумішей.
Використання методу вакуумування відкриває можливість застосування бетонних сумішей з підвищеним водоцементным відношенням, що спрощує і здешевлює їх розподіл і ущільнення.
В процесі вакуумування водоцементне відношення вирівнюється по висоті бетонної основи і знижується на 15-25%, що дозволяє досягти виключного ущільнення структурного каркаса бетону, зменшити його пористість і добитися значного поліпшення фізико-механічних характеристик бетону.
Комплект обладнання для вакуумної обробки бетону включає в себе вакуумний насос р 4001Е, вакуум-мат ТОР і фільтруючий матеріал FP.

Технічні характеристики

Продуктивність насоса (при 70%вакууму) 1850 л/хв
Максимальний вакуум 0,9 кгс/см2(90%вакуум)
Потужність електродвигуна 4 кВт
Рід струму 3-х фазний 50Гц
Напруга 380В
Габарити 1300/710/860мм
Вага 125 кг